Fără TVA: 763,31 Lei

Verificare la livrare a produselor.
Poti alege optiunea „Deschidere colet” la achizitia oricarui produs.
Timp de retur 15zile.
Daca te-ai razgandit sau produsul nu corespunde cu nevoile tale, poti returna produsul intr-un termen de 15 zile de la plasarea comenzii.
Discount la fiecare comanda online
Discount-ul se acorda doar daca comanda contine mai mult de 2 produse. Discount-ul creste o data cu valoarea totala de comanda.
| Brand | Korman Technik |
| Design | Modern |
| Forma | Dreptunghiulară |
| Latime | 65 cm |
| Lungime | 100 cm |
| Material | Aluminiu, Sticlă |
| Numar functii | 2 funcții |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Tensiune alimentare | 220-230V |
| Tip intrerupator | Touch |
| Tip soclu | LED |