
Verificare la livrare a produselor.
Poti alege optiunea „Deschidere colet” la achizitia oricarui produs.
Timp de retur 15zile.
Daca te-ai razgandit sau produsul nu corespunde cu nevoile tale, poti returna produsul intr-un termen de 15 zile de la plasarea comenzii.
Discount la fiecare comanda online
Discount-ul se acorda doar daca comanda contine mai mult de 2 produse. Discount-ul creste o data cu valoarea totala de comanda.
| Brand | Alessandro Design |
| Clasa protectie | IP20 |
| Culoare | Argintiu |
| Design | Elegant |
| Inaltime | 17 cm |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Material | Metal, Cristal |
| Recomandare | Dormitor, Living |
| Sursa iluminat inclusa | Nu |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Tip soclu | E27 |
| Utilizare | Interior |