Fără TVA: 388,66 Lei

Verificare la livrare a produselor.
Poti alege optiunea „Deschidere colet” la achizitia oricarui produs.
Timp de retur 15zile.
Daca te-ai razgandit sau produsul nu corespunde cu nevoile tale, poti returna produsul intr-un termen de 15 zile de la plasarea comenzii.
Discount la fiecare comanda online
Discount-ul se acorda doar daca comanda contine mai mult de 2 produse. Discount-ul creste o data cu valoarea totala de comanda.
| Autonomie | 25000 h |
| Brand | Marcello Funghi |
| Design | Modern |
| Dimabil | Da |
| Forma | Ovală |
| Inaltime | 80 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Material | Sticlă, Metal |
| Recomandare | Baie |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Senzor de mișcare |
| Utilizare | Interior |