Pompa submersibila apa curata/murdara DDT BDP750-3F, 3in1, 750W
Cos de cumparaturi
Coșul este gol!
1 Cod produs: DDT-0072 | DDT
224,71 Lei
Fără TVA: 185,71 Lei
Disponibilitate: În Stoc
Livrare rapida in maxim 3 zile
Verificare la livrare a produselor.
Poti alege optiunea „Deschidere colet” la achizitia oricarui produs.
Timp de retur 15zile.
Discount la fiecare comanda online
Descriere
Avantaje pompa submersibila apa curata/murdara 3in1,  DDT BDP750-3F, 750W
• Utilizare multifunctionala ca pompa submersibila pentru apa curata sau murdara;
• Nivel scazut de aspirare: 1 mm pentru apa curata;
• Pentru irigarea gradinii din rezervoarele de apa;
• ​Reglarea simpla si confortabila a bazei pompei pentru functia dorita;
• Protectie la suprasarcina: protejeaza motorul impotriva supraincalzirii;
• Comutator plutitor reglabil pentru modul automat;
• Carcasa robusta din plastic rezistenta la impact;
• Maner ergonomic pentru transport confortabil.
ATENTIE:
-Nu poate fi folosita pentru pomparea substantelor chimice sau lichidelor inflamabile sau corozive.
NU se recomanda pentru fose septice si canalizari WC
Specificatii tehnice:
Tip produs Pompa apa menajera fara tocator
Tensiune nominala 230
Temperatura maxima (°C) 35
Putere KW/W 750 W
Putere CP 2 CP
Plutitor Da
Numar bucati/set 1
Numar bucati/bax 4
Lungime cablu alimentare (m) 8
Inaltime maxima 6 m
Greutate 4,2 kg / 4,6kg
Grad de protectie IP X8
Frecventa nominala 50 Hz
Dimensiune 199 x 198 x 356 mm
Diametru de refulare 1.1/4 toli
Debit maxim MAX 8 mc³/ora
Brand DDT
Adancime maxima 7 m
Ce spun clientii nostri despre Pompa submersibila apa curata/murdara DDT BDP750-3F, 3in1, 750W !