Pompa pentru apa murdara cu plutitor fara tocator, DDT, Inox, SWP2550F, 2550 W, 25 mc/h
Cos de cumparaturi
Coșul este gol!
1 Cod produs: DDT-0025 | DDT
381,30 Lei
Fără TVA: 315,13 Lei
Disponibilitate: În Stoc
Livrare rapida in maxim 3 zile
Verificare la livrare a produselor.
Poti alege optiunea „Deschidere colet” la achizitia oricarui produs.
Timp de retur 15zile.
Discount la fiecare comanda online
Descriere
Pompa pentru apa murdara din inox DDT SWP2550F
Caracteristici
Utilizat pentru: Apa menajera
Putere Motor: 2550 W
Tensiune Alimentare: 220 V
Viteza maxima(rpm): 2860 rpm
Culoare: Inox/Negru
Greutate: 15 kg
Tip pompa: Pompa submersibila
Material: Inox, Fonta
Tip combustibil: Electricitate
Utilizare: Rezidential
Tip curent: Monofazat
Tip pornire: Automata
Continut pachet: 1 x Pompa submersibila, 1 x Reductie
Tip motor: Electric
Clasa de protectie: IP 68
Temperatura maxima: 35 C
Diametru racord refulare: 2 inch( 2 toli )
Diametru racord aspiratie: 2 inch( 2 toli )
Debit maxim: 25000 l/h
Adancime de absorbtie: 8 m
Lungime cablu: 8 m
Ce spun clientii nostri despre Pompa pentru apa murdara cu plutitor fara tocator, DDT, Inox, SWP2550F, 2550 W, 25 mc/h !