Pompa submersibila apa curata/murdara DDT BDP1100-3F, 3in1, 1100W
Cos de cumparaturi
Coșul este gol!
1 Cod produs: DDT-0073 | DDT
264,37 Lei
Fără TVA: 218,49 Lei
Disponibilitate: În Stoc
Livrare rapida in maxim 3 zile
Verificare la livrare a produselor.
Poti alege optiunea „Deschidere colet” la achizitia oricarui produs.
Timp de retur 15zile.
Discount la fiecare comanda online
Descriere
Pompa submersibila apa curata/murdara 3in1 1100W, BDP1100-3F este construita pentru a oferi eficienta optima, costuri reduse pe termen lung si o fiabilitate de functionare mare, indiferent de aplicatie. Este ideala daca o folositi pentru extragerea apei din beciuri, piscine, lacuri, zone inundate precum si in alte aplicatii casnice ce necesita transferul apei dintr-un loc in altul sau golirea de bazine si rezervoare.
Avantaje pompa submersibila apa curata/murdara 3in1,  DDT BDP1100-3F, 1100W
• Utilizare multifunctionala ca pompa submersibila pentru apa curata sau murdara;
• Nivel scazut de aspirare: 1 mm pentru apa curata;
• Pentru irigarea gradinii din rezervoarele de apa;
• ​Reglarea simpla si confortabila a bazei pompei pentru functia dorita;
• Protectie la suprasarcina: protejeaza motorul impotriva supraincalzirii;
• Comutator plutitor reglabil pentru modul automat;
• Carcasa robusta din plastic rezistenta la impact;
• Maner ergonomic pentru transport confortabil.
ATENTIE:
-Nu poate fi folosita pentru pomparea substantelor chimice sau lichidelor inflamabile sau corozive.
NU se recomanda pentru fose septice si canalizari WC
Specificatii tehnice:
Tip produs Pompa apa menajera fara tocator
Tensiune nominala 230
Temperatura maxima (°C) 35
Putere KW/W 1100 W
Putere CP 2.8 CP
Plutitor Da
Numar bucati/set 1
Numar bucati/bax 4
Lungime cablu alimentare (m) 8
Inaltime maxima 6 m
Greutate 4,2 kg / 4,6kg
Grad de protectie IP X8
Frecventa nominala 50 Hz
Dimensiune 199 x 198 x 356 mm
Diametru de refulare 1.1/4 toli
Debit maxim MAX 17 mc³/ora
Brand DDT
Adancime maxima 7 m
Ce spun clientii nostri despre Pompa submersibila apa curata/murdara DDT BDP1100-3F, 3in1, 1100W !