Pompa pentru apa murdara din inox DDT SWP2550F
Utilizat pentru: Apa menajera
Putere Motor: 2550 W
Tensiune Alimentare: 220 V
Viteza maxima(rpm): 2860 rpm
Culoare: Inox/Negru
Greutate: 15 kg
Tip pompa: Pompa submersibila
Material: Inox, Fonta
Tip combustibil: Electricitate
Utilizare: Rezidential
Tip curent: Monofazat
Tip pornire: Automata
Continut pachet: 1 x Pompa submersibila, 1 x Reductie x
Utilizat pentru: Apa menajera
Putere Motor: 2550 W
Tensiune Alimentare: 220 V
Viteza maxima(rpm): 2860 rpm
Culoare: Inox/Negru
Greutate: 15 kg
Tip pompa: Pompa submersibila
Material: Inox, Fonta
Tip combustibil: Electricitate
Utilizare: Rezidential
Tip curent: Monofazat
Tip pornire: Automata
Continut pachet: 1 x Pompa submersibila, 1 x Reductie xFurtun pompier, 20 metri, 2 toli,
Tip motor: Electric
Clasa de protectie: IP 68
Temperatura maxima: 35 C
Diametru racord refulare: 2 inch( 2 toli )
Diametru racord aspiratie: 2 inch( 2 toli )
Debit maxim: 25000 l/h
Adancime de absorbtie: 8 m
Lungime cablu: 8 m
Tip motor: Electric
Clasa de protectie: IP 68
Temperatura maxima: 35 C